Po druhý raz Ako na umenie... v Stredoslovenskej galérii

Po druhý raz Ako na umenie... v Stredoslovenskej galérii

V Stredoslovenskej galérii v Banskej Bystrici sprístupnili ďalšiu výstavu zo série Ako na umenie. Tá aktuálna má podtitul „príroda a krajina“ a po vernisáži sa redaktor Martin Uram porozprával s kurátorkou Martinou Martincovou. Zaujímalo ho, prečo zvolili práve tému prírody, krajiny a ich ochrany:

Ako na umenie 2 Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Výstavu Ako na umenie s podtitulom „príroda a krajina“ nájdete v Stredoslovenskej galérii, v Bethlenovom dome na Dolnej ulici v Banskej Bystrici. Prístupná bude do 22. marca budúceho roka.

Foto/Zdroj: z oficiálneho vizuálu výstavy

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame