V Stredoslovenskej galérii v Banskej Bystrici sprístupnili ďalšiu výstavu zo série Ako na umenie. Tá aktuálna má podtitul „príroda a krajina“ a po vernisáži sa redaktor Martin Uram porozprával s kurátorkou Martinou Martincovou. Zaujímalo ho, prečo zvolili práve tému prírody, krajiny a ich ochrany:
Ako na umenie 2
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Výstavu Ako na umenie s podtitulom „príroda a krajina“ nájdete v Stredoslovenskej galérii, v Bethlenovom dome na Dolnej ulici v Banskej Bystrici. Prístupná bude do 22. marca budúceho roka.
Foto/Zdroj: z oficiálneho vizuálu výstavy