Na Víkende s fotografiou II. bude Jindřich Streit a Jaro Sýkora

Na Víkende s fotografiou II. bude Jindřich Streit a Jaro Sýkora

Miro Zaťko zo Stredoslovenského osvetového strediska v Banskej Bystrici v rozhovore s moderátorom Martin Uramom približuje program a hostí aktuálneho ročníka Víkendu s fotografiou:

RL 7. 11. 2019-Miro Zaťko Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Foto/Zdroj: z oficálneho vizuálu podujatia

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame