Banskobystrické Divadlo štúdio tanca cez víkend odpremiérovalo svoj najnovší projekt, venovaný najmä detskému divákovi. V predstavení Číra radosť okrem profesionálnych tanečníkov účinkujú aj deti z tanečných kurzov, ktoré divadlo vo svojich priestoroch dlhodobo organizuje. Katarína Kovačechová sa na generálke porozprávala s riaditeľkou divadla Zuzanou Ďuricovou Hájkovou. Najskôr o významnom ocenení, ktoré divadlo prednedávnom získalo:
DŠT Číra radosť
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Foto/Zdroj: Divadlo štúdio tanca v Banskej Bystrici (z videoupútavky)