Slovenské národné divadlo prežíva svoju stú sezónu.Túto oslavu divadelnosti a divadla sa rozhodli vizuálne zakotviť v komunikácii celého divadla. Vrátili sa k pôvodnému logu divadla, ktorý navrhol Čestmír Pechr a na všetkých frontoch sa snažia dostať hlbšie do povedomia divákov. A čo ďalšie robia v národnom divadle pre šírenie dobrého mena? V rozhovore s Jarmilou Vitovičovou vysvetľuje Barbora Šajgalíková, vedúca oddelenia vizuálnej komunikácie:
Nový vizuál SND
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Foto/Zdroj: z vizuálu SND/Barbora Šajgalíková