Moderátor banskobystrického štúdia Slovenského rozhlasu Martin Uram telefonoval s Ivetou Škripkovou, riaditeľkou Bábkového divadla na Rázcestí a zisťoval ako je v čase koronakrízy táto inštitúcia:
Telefonujeme do BDnR
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.
Foto/Zdroj: logo divadla