Ako pandémiu COVID-19 prežíva umenie v Budapešti

Ako pandémiu COVID-19 prežíva umenie v Budapešti

Zuzana Golianová sa v cykle tohto týždňa pozrela do Turína, Göteborgu, Viedne, Paríža, Prahy, ako tam prežívajú umelci toto neľahké obdobie. Dnes telefonovala s prekladateľkou Renátou Deákovou do Budapešti:

Renáta Deáková o koronakríze v Budapešti Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Foto/Zdroj: ilustrašná/Zsolt Kovacs/Photo/Agencie

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame